O nas

W Nie Znasz Mnie wierzymy, że każda mała zmiana ma znaczenie.

Chcielibyśmy,  żeby dokonywanie dobrych wyborów było tak łatwe jak zakładanie naszych T-shirtów .  Dlatego do produkcji naszej odzieży staramy się używać nie tylko materiałów biodegradowalnych, ale przede wszystkim wykorzystujemy gotowe materiały - odpady produkcyjne wielkich koncernów. Dzięki temu oszczędzamy zasoby naturalne, redukujemy nasz ślad węglowy i możemy zaoferować bardzo przystępną cenowo modę eco-friendly.

Naszym celem jest przemyślane projektowanie, odpowiedzialna produkcja i wspieranie zmian. To co nas napędza to nasze pasje i misja życia w świadomy sposób – coś do czego mamy nadzieję zainspirować także Ciebie. Co lubimy – podróże, przyrodę i ludzi, poznawanie i doświadczanie.
Cenimy partnerstwo, przyjaźń i współpracę. Ponieważ wierzymy, że każdy może być zmianą, kładziemy nacisk na zmniejszanie ilości odpadów, ochronę ludzi (pracowników) i środowiska, a przede wszystkim tworzenie kolekcji, które pomogą klientom podejmować świadome decyzje zakupowe. Przykładamy dużą wagę do ponadczasowości modeli i ich wygody, tak aby mogły Cię cieszyć dłużej niż jeden sezon.

Kupując „Nie Znasz Mnie”, otrzymujesz fajny produkt i robisz krok w stronę ochrony naszej planety.

Dzięki za świadomy wybór!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl